Wczytuję dane...
Model: HAN02773
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Niezwykła farba do włosów Pura Pure Color Light Tobacco Blond

Decydując się na zakup farby do włosów dobrze uwzględnić, w jaki sposób wpłynie ona na Twoje zdrowie i środowisko. Z farbami włoskiej marki Pura zyskasz Ty i nasza planeta. Farba do włosów o barwie jasnego blondu tobacco (8/8) to unikalne połączenie nastawionego na naturalne właściwości składu i procesu produkcji. Wybierając Pura rezygnujesz ze szkodliwych dla wszystkich parabenów, EDTA, sztucznych barwników i SLS. Farba do włosów włoskiego producenta to bardzo mądry wybór!

Pura to marka o dużej świadomości - świadomości potęgi drzemiącej w naturze. Dlatego jej produkty oprócz wspaniałej koloryzacji dodadzą Twoim włosom blasku i życia! Specjalna mieszanka, w której skład wchodzą wyciągi z roślin takich jak drzewa karobowe, orzechowe i wiśniowe i także jagody goji, dba o opanowanie starzenia i wypadania włosów, równocześnie odżywiając je i nadając elastyczności. Sam kolor jest równomierny od nasady głowy po końcówki i utrzymuje się bardzo długo.

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.