Wczytuję dane...
Model: HAN02741
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Czerp prosto z natury z farbą do włosów Pura Pure Color Very Light Blond!

Farby do włosów marki Pure z linii Pure Color to wyśmienite połączenie najwyższej jakości koloryzacji ze składem chemicznym, w którym najważniejsze są organiczne składniki. Farba pojemności 100 ml utrzymana jest w tonacji bardzo jasnego blondu (9/0). Produkt włoskiego producenta szczyci się unikalną mieszanką specjalnie wyselekcjonowanych esencji z roślin takich jak jagody goji, drzewo orzechowe, a także wiśniowe. Jest to wyśmienite połączenie bardzo solidnego farbowania na całej długości włosów i zbawiennych dla nich właściwości, o działaniu zapobiegającym ich wypadaniu i starzeniu.

Farba do włosów Pura wyróżnia się składem opracowanym, tak by zawierał minimalne ilości niepożądanych związków chemicznych. Niska zawartość amoniaku i brak parabenów, SLS, czy formaldehydu. Jest to kolejna zaleta, z którą zyskuje Twoje zdrowie i środowisko naturalne. Marka Pura to naturalnie błyszczące i mocne włosy w pięknym, intensywnym kolorze.

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...