Wczytuję dane...
Model: HAN02758
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Otocz włosy opieką z farbą do włosów Pura Pure Color Very Light Golden Blond

Połącz rewelacyjną koloryzację z doskonałymi właściwościami prozdrowotnymi, które płyną z natury. Wybierz organiczną farbę do włosów Pura Pure Color o pojemności 100 ml i odcieniu 9/3 (bardzo jasny złoty blond). Za sprawą mieszanki ekstraktów z roślin takich jak jagody goji, chleb świętojański i drzewo orzechowe i wiśniowe, zapewnisz swoim włosom wspaniały kolor i doskonałą opiekę. Mnogość substancji odżywczych (21 minerałów i 6 witamin) sprawi, że będą miękkie, elastyczne i lśniące. Farba do włosów Pura to także ograniczenie wypadania i starzenia się włosów!

Włoski producent to firma, której na sercu leży również dobro przyrody. W końcu to z niej czerpie swe główne zalety. Dlatego wszystkie kosmetyki tworzone są bez użycia EDTA czy formaldehydu. Gdy dodamy do tego brak uczulających parabenów, sztucznych barwników czy SLS, otrzymamy bardzo atrakcyjną farbę do włosów. Koloryzacja z marką Pura to bardzo rozsądny i świadomy wybór!

Sposób użycia

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.