Wczytuję dane...
Model: HAN02763
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Very Light Intensive Golden Blond 9/33

Pura Kometica to włoska firma, której leży na sercu dobro środowiska naturalnego. Produkty dostępne w jej bogatej ofercie oparte są na naturalnych składnikach, które są bezpieczne dla skóry i wolne od szkodliwych dla zdrowia i środowiska substancji, takich jak parabeny, SLS czy SLES. Farby Pura Pure Color posiadają jeszcze jedną cechę, która odróżnia je od konkurencji - niska zawartość amoniaku, która sprawia, że włosy są bardziej odżywione i pełne blasku.

Przekonaj się sama o dobroczynnych właściwościach kosmetyku i wybierz odcień o numerze 9/33, który zachwyci Cię głębokim, pełnym blasku kolorem i zdrowym wyglądem Twoich włosów po koloryzacji. Lekka formuła bogata w pigmenty zapewnia długotrwały i równomierny kolor na całej długości oraz rewelacyjnie pokrycie siwych włosów. Bogactwo witamin, aminokwasów i minerałów to gwarancja odpowiedniej pielęgnacji, która sprawia, że włosy staną się gładkie i bardziej elastyczne.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml