Wczytuję dane...
Model: HAN02797
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color - wzmacniacz koloru Cenere Ash

Cenere Ash to naturalny wzmacniacz koloru, który nie tylko zapewni Twoim włosom intensywny i głęboki kolor, ale również zagwarantuje im odpowiednią pielęgnację. Produkt pochodzi z linii Pura Pure Color opartej na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego, które mają za zadanie wygładzić, poprawić elastyczność oraz sprawić, by włosy stały się bardziej odżywione i pełne blasku. Włoski producent kosmetyków - firma Pura Kosmetika zadba nie tylko o kondycję i kolor Twoich włosów, ale również o dobro środowiska naturalnego!

Prezentowane farby to bogactwo witamin i minerałów zawartych w ekstraktach z roślin - jagodach goji, chlebie świętojańskim oraz aromatycznym drewnie czereśniowym. Produkt posiada niewielkie stężenie amoniaku, dzięki czemu nie niszczy włókien włosowych i w rezultacie nie powoduje przesuszania i wypadania włosów. Specjalna formuła olej w wodzie” chroni i odżywia włosy zapewniają równomierne pokrycie siwych włosów oraz długotrwały rezultat.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w między czasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu idąc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml

"
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...