Wczytuję dane...
Model: Sem000179
Kod producenta: 1145
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Semilac

Frezarka Semilac to profesjonalne urządzenie kosmetyczne, które ma za zadanie ułatwić i usprawnić, a w efekcie przyspieszyć pracę stylistki paznokci.

Wyposażona w trzy wymienne frezy, będzie idealnym narzędziem do opracowywania płytki paznokcia. 

Gwarancja 24 miesiące.

KROK PO KROKU.

Frezarka Semilac  to profesjonalne urządzenie do opracowywania płytki paznokcia.       Jej właściwe i bezpieczne używanie wymaga doświadczenia oraz wiedzy z zakresu       wykonywania stylizacji przy jej użyciu. W celu odpowiedniego stosowania frezarki i           osiągnięcia najlepszych efektów,      zachęcamy do wzięcia udziału w       specjalnych    szkoleniach organizowanych przez Akademię Semilac oraz stosowanie się do  zalecanej poniżej procedury.            

1.    Podłączamy kabel zasilacza do frezarki. Jeśli chcemy posługiwać się nożną częścią frezarki – dodatkowo podłączamy pedał (wraz z jego kabelkiem).

2.    Następnie podłączamy do frezarki rączkę. Później w jej końcówkę wkładamy wybrany frez i przekręcamy środek rączki w celu jego zabezpieczenia, stabilizacji i utrzymania frezu na wybranej wysokości.

3.    Za pomocą zasilacza podłączamy frezarkę do prądu. Wciskamy przycisk ON/OFF i wybieramy pokrętłem odpowiednią prędkość obrotów frezu (jeśli nie mamy podłączonej opcji nożnej – foot). W celu zmiany kierunku obrotu frezu należy przełączyć przycisk FWD/REV.

4.    Frezarka jest gotowa do działania. Należy pamiętać, by podczas opracowywania paznokci frez nie znajdował się prostopadle do płytki.Napisz opinię
2019-04-17 15:17:26 - Grażyna

KOCHANE!! nie ma lepszej frezarki od tej Semilaca. Jesli prowadzisz prestiżowy salon, myslisz o kupnie to tylko ta. Przetestowałam nawet droższe frezarki i z czystym sumieniem mogę przyznać, ze ta jest bezkonkurencyjna i wymiata totalnie. Pięknie pracuje cały dzień, bez szarpania itp.. Prowadzę salon 13 lat i wiem, co piszę. Polecam !!

Ocena 5.00

Ocena: 
2020-12-15 15:02:09 - ArmaniKinia ;)

Świetnie się na niej pracuje, nie drga, nie szarpie, obroty i moc zadowalająca, z problematycznym pedicure swietnie sobie radzi, teraz juz tylko na tych pracuję ;)

Ocena 5.00

Ocena: 
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...