Wczytuję dane...

Suszarki do włosów Fox

Suszarka Fox to jeden najbardziej rozpoznawalnych produktów tej obecnej na rynku fryzjerskim firmy. Suszarka może być użytkowana zarówno przez profesjonalistów codziennie tworzących fryzury na głowie swoich klientek, jak i tych, którzy potrzebują wysokiej jakości sprzętów do stylizacji podczas codziennego dbania o włosy. Tworzone przez tę firmę sprzęty posiadają silniki o dużej mocy, które nie pozwalają przegrzewać się im podczas długotrwałego użytkowania. Są w stanie zapewnić bezpieczną pracę nawet do tysiąca godzin bez wystąpienia ryzyka zapalenia się. Tworzone są w takim kształcie, aby jak najwygodniej leżały w ręce, nie powodując bólu mięśni.

Wszystkie elementy suszarek wykonane są z lekkich materiałów, które nie mają skłonności do przegrzewania się mimo stałej styczności z bardzo wysoką temperaturą. Dodatkowo prawie każda suszarka Fox ma możliwość regulacji siły podmuchu oraz ciepła, z jakim będziemy działać na włosy. Taka funkcja pozwala znacznie lepiej dopasować sposób zabiegu do rodzaju włosów klientek. Silniejsze włosy bowiem lepiej znoszą wyższe temperatury oraz są mniej podatne na zniszczenia niż te delikatne.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Suszarki fryzjerskie Fox sposobem na lepsze fryzury!

    Doskonale wiemy, że dobrze dobrana suszarka znacznie przyspiesza oraz ułatwia pracę fryzjera. Suszarki Fox to zdecydowanie coś, co możemy polecić nawet najbardziej wymagającym. Są one chętnie wybierane przez znanych stylistów w całej Europie. Do ich zakupu zachęca również stosunkowo niewysoka cena, a z naszymi zniżkami hurtowymi, zupełnie nie zauważysz braku w swoim budżecie. Każda klientka odwiedzająca salon, na pewno doceni wysoką jakość fryzury, jaką można uzyskać, susząc włosy właśnie tym sprzętem.

    Jeśli nie jesteś pewien, który model będzie najlepszy dla ciebie, napisz bezpośrednio do nas. Chętnie doradzimy ci w temacie wyposażenia do gabinetów kosmetycznych oraz fryzjerskich. Możesz liczyć na naszą pomoc pod telefonem oraz mailem. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich kategorii dostępnych w naszej hurtowni.