Wczytuję dane...

Suszarki do włosów wahl

Suszenie mokrych włosów to sztuka, wymagająca dużych umiejętności, doświadczenia i odpowiedniego sprzętu. Zbyt wysoka temperatura powietrza może doprowadzić do przesuszenia i zniszczenia włosów. W efekcie będą one matowe, szorstkie, a ich końcówki mogą się rozdwajać. Jak do tego nie dopuścić? Należy stosować wysokiej jakości suszarki Wahl. Sprzęt fryzjerski Wahl został stworzony z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Suszarka Wahl dostępna jest w wielu modelach i różnych mocach. Każde z tych urządzeń posiada regulację prędkości powietrza, pozwalając dostosować temperaturę i moc do gęstości i objętości włosów.

Sekretem zadbanych włosów jest ich umiejętne suszenie. Suszarki Wahl wyposażone są w wymienne koncentratory, pozwalające precyzyjnie kierować strumień powietrza w wybrane miejsce oraz zawężać lub poszerzać jego pole działania. Dyfuzory i końcówki można szybko zdjąć i wymienić na inne, a tworzywo z którego są wykonane, jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Suszarki Wahl łączą w sobie wysoką estetykę wykonania, dużą wytrzymałość, a także solidność i bezpieczeństwo użytkowania. Posiadają wygodną rączkę, długi kabel zasilający, a także zabezpieczenie przed nadmiernym przegrzaniem i uszkodzeniem suszarki. Możliwość odchylenia korpusu suszarki od rączki pod dowolnym kątem, jeszcze bardziej ułatwia pracę, odciążając ręce i nadgarstek. Suszarki Wahl występują w ciekawej gamie kolorów i wielkości, pozwalając na łatwe dopasowanie do reszty wyposażenia salonu fryzjerskiego. Kompaktowe wymiary suszarek Wahl ułatwiają ich wygodne i bezpieczne przewożenie w torbach fryzjerskich.

Sklep internetowy profryzjer.pl zaopatruje salony fryzjerskie w całej Polsce. W ofercie posiadamy oryginalne produkty amerykańskiej firmy Wahl, jak również dysponujemy szeroką gamą kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych do włosów. Suszarki Wahl rekomendujemy najbardziej wymagającym klientom, którzy cenią sobie komfortową i bezpieczną pracę oraz wymagają bezawaryjnych urządzeń z długą gwarancją producenta i dobrze rozwiniętą siecią autoryzowanych serwisów.