Wczytuję dane...
Model: Dia001427
Waga produktu: 0.25 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8033857571012
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Bioetika

BIOETIKA 3 AMPUŁKI PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW 10 SZT

Perfekcyjne ampułki zapobiegające wypadaniu włosów Bioetika Anti Caduta 3

Kuracja wzmacniająca zarówno cebulki jak i strukturę włosa, to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemem słabych, skłonnych do wypadania kosmyków. Bioetika Anti Caduta 3 to serum, które zawiera bogate składniki naturalne, a w nich między innymi: arnikę oraz capsico, stymulujące dogłębnie cebulkę włosa oraz wpływające na poprawę cyrkulacji krwi. Ampułki działają zarówno odżywczo, wzmacniająco jak i zapobiegająco.

Wszystkie składniki wpływają bezpośrednio na ochronę i nie dopuszczają do wypadania włosów. Stosując zabieg wzmacniający z ampułkami Anti Caduta 3 od marki Bioetika, włosy są dogłębnie zregenerowane, a cebulki widocznie wzmocnione. Produkt jest bardzo wydajny i od razu można zauważyć jego efekty. Kuracja jest odpowiednia do stosowania zarówno w profesjonalnych salonach fryzjerskich jak i w domu. Idealnie sprawdzi się jako zabieg wzmacniający w okresach przesileń, kiedy klientki dostrzegają wzmożoną liczbę wypadających włosów.

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...