Wczytuję dane...
Model: HAN04772
Waga produktu: 1 kg
EAN: 4012498502276
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: C:EHKO

C:EHKO Care Prof S.O.S Odżywka

C:eh​ko S.O.S to profesjonalny system regeneracji włosów oparty na wyjątkowej i specjalnie opatentowanej formule SAVE OUR HAIR. 1Etap szampon, 2Etap odżywka.

S.O.S to innowacyjna pielęgnacja w 100% w Niemczech w fabryce posiadającej przeszło 80 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków profesjonalnych.

Odżywka C:ehko S.O.S. jest produktem do natychmiastowej, intensywnej regeneracji włosów kręconych, suchych, poddawanych zabiegom rozjaśniania i koloryzacji. Odżywka ułatwia rozczesywanie szorstkich włosów, optymalnie wygładza włos oraz nadaje połysk. Odżywka o właściwościach zakwaszających z pH 3,5-4,5 wzbogacona o aloes, który gromadzi i utrzymuje wilgoć we włosie oraz migdały, które zabezpieczają włos przed czynnikami zewnętrznymi o przyjemnym owocowym zapachu.

Produkty S.O.S są:

- wolne od cząsteczek mikro-plastiku

- bez barwnika

- przebadane dermatologicznie

- dla wegan

Sposób użycia: 2etap regeneracji, nałożyć po umyciu szamponem S.O.S, chwilę odczekać i spłukać letnią wodą.

Pojemność: 1l

C:ehko to marka dla wymagających, kosmetyki produkowane są przy zachowaniu najwyższych standardów w Niemczech lub Austrii

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Polecamy