Wczytuję dane...

Farby do włosów bez amoniaku

Jak najszybciej i najłatwiej przeprowadzić metamorfozę wyglądu kobiety? Oczywiście rozpoczynając od zmiany koloru włosów. Jeśli w ślad za tym pójdzie zmiana fryzury, efekty mogą być naprawdę zachwycające. Niestety, wiele kobiet obawia się tego odważnego kroku. Dlaczego? Przede wszystkim z lęku o stosowanie farb niszczących włosy i mających zły wpływ na zdrowie. Chodzi oczywiście o powszechnie stosowane farby z amoniakiem. Czy jednak profesjonalna i trwała koloryzacja musi sięgać po takie produkty? Otóż nie. Zdrowszą i bezpieczną alternatywą są farby do włosów bez amoniaku z serii Professional By Fama Luminity. Nie zawierają one w swoim składzie amoniaku, dzięki czemu nie działają drażniąco na skórę i drogi oddechowe. Są także przyjazne dla środowiska, a to co najważniejsze, bez obaw mogą być używane przez kobiety w ciąży. Ich zapach jest delikatny i przyjemny dla nosa, a efekty koloryzacji są równie trwałe, jak przy użyciu farb amoniakowych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Dlaczego warto wybrać farby Professional By Fama Luminity?

    Są trzy powody, dla których warto zdecydować się na wybór tych farb.

    1. Szeroka gama kolorów – w palecie znajdziemy ponad 30 odcieni kolorów blondu i brązu, a także intensywne kolory jak pomarańczowy, turkusowy, topaz i inne. Pozwalają one każdej kobiecie precyzyjnie wybrać kolor włosów, najładniej pasujący do jej urody.

    2. Luminescina – w farbach Luminity nie zawierających amoniaku, zastosowana jest technologia Luminity. Wykorzystuje ona naturalny czynnik aktywny, który zamienia promienie UV niewidoczne dla oka na światło widzialne. Robiąc to wewnątrz farbowanych włosów, zwiększa ich blask i nadaje głębię.

    3. Re-texture complex – włosy po farbowaniu zawsze były słabe i źle odżywione? Zapomnij o tym raz na zawsze. W farbach Luminity działa formuła odżywczo-regenerując re-texture complex. Pokrywa ona każdy włos ochronną warstwą, dzięki czemu efekt koloryzacji utrzymuje się dłużej, a włosy zyskują potrzebne odżywienie. Widoczna jest natychmiastowa poprawa objętości, włosy stają się gładsze i bardziej miękkie w dotyku.