Wczytuję dane...
Model: By000001
Waga produktu: .25 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8032755449850
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: By Fama

By Fama Structural, ampułka regeneracyjna

Structural - emulsja do odnowy struktury włosów
Doskonała kationowa emulsja, która wspaniale odnawia strukturę włosów. Idealnie eliminuje rozdwojone końcówki, jak również zmiękcza włosy, nadaje im połysk i miły zapach. Jest szczególnie polecana do włosów farbowanych, rozjaśnionych lub po trwałej. Nie powoduje zmiany odcienia farby. Idealny do bezpośredniego użytku na włosy.
Jej szczególne właściwości sprawiają, że odnawia osłabione włókna włosów i można ją dodac do płynu do trwałej co sprawia, że zawsze możemy osiągnąć dobre rezultaty szczególnie w miejscach bardzo wrażliwych.

Sposób użycia:
Rozprowadzić na umytych włosach, szczególnie w miejscach wrażliwych. Spłukać dużą ilością wody.

Pojemność: 6 x 7 ml

Structural By Fama to wysokiej jakości ampułka regeneracyjna, która już po jednorazowym zastosowaniu może przynieść wspaniałe skutki. Dlatego też polecana jest ona nie tylko do regularnego używania w warunkach domowych, ale równocześnie sprawdza się w przypadku bardziej profesjonalnych zabiegów oferowanych w salonach fryzjerskich. Structural By Fama to emulsja do odnowy struktury włosów. Idealnie sprawdzi się przy problemach typu przesuszenie, zniszczenie czy zwiększenie łamliwości.

Ampułki Structural By Fama to doskonała kationowa emulsja, która wspaniale odnawia strukturę włosów. Idealnie eliminuje ona rozdwojone końcówki, jak również zmiękcza włosy, nadając im połysk oraz równocześnie miły zapach. Jest szczególnie polecana do włosów farbowanych, rozjaśnionych lub po trwałej, które jak wiadomo wymagają dość intensywnej regeneracji. Structural By Fama nie powoduje zmiany odcienia farby. W dodatku produkt ten idealny jest do bezpośredniego użytku na włosy. Oferuje natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez długi czas.

Wysokiej jakości ampułki Structural By Fama

Structural By Fama to kosmetyk najnowszej generacji. Jego szczególne właściwości sprawiają, że odnawia osłabione włókna włosów oraz równocześnie można go dodać do płynu do trwałej, co sprawia, że zawsze mamy możliwość osiągnięcia dobrych rezultatów. Jest to istotne szczególnie w miejscach bardzo wrażliwych. Użycie preparatu Structural By Fama jest niezmiernie proste. Należy go rozprowadzić na wcześniej umytych włosach, ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich miejsc wrażliwych. Następnie powinniśmy spłukać go dużą ilością wody.

PRODUKT W NOWYM OPAKOWANIU WIDOCZNYM NA ZDJĘCIU

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...