Wczytuję dane...

Maski do włosów Dott. Solari

Maski do włosów to bardzo przydatny produkt do codziennej pielęgnacji włosów. Zasada ich działania polega na dogłębnym wnikaniu do struktury włosa i docieraniu aż do mieszków włosowych. Penetrując całe wnętrze włosa, zapewniają mu należyte odżywienie i nawilżenie. To właśnie sprawia, że włosy stają się bardziej elastyczne, wytrzymałe i odporne na zanieczyszczenia. Kto i kiedy powinien stosować maski do włosów? Są one polecane wszystkim paniom, które widzą że ich włosy nie są w takiej kondycji, w jakiej być powinny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Maski Dott. Solari to wybór godny polecenia

Firma Dott. Solari to jeden z ogólnoświatowych producentów kosmetyków do włosów. Znany jest z wysokiej jakości swoich wyrobów, a także dużej skuteczności działania. Jednym z najchętniej kupowanych kosmetyków firmy Dott. Solari są oczywiście maski do włosów. W bogatej kolekcji możemy znaleźć zarówno maski nawilżające, jak i służące do modelowania i prostowania włosów kręconych. Działanie maski zostało opisane powyżej. Warto jednak dowiedzieć się, jak wygląda efekt regularnego stosowania masek do włosów. Już po pierwszym użyciu można zauważyć, że włosy stają się miękkie, delikatne i jedwabiste w dotyku. Do ich środka przenika więcej drogocennej wilgoci, zapewniając włosom elastyczność i lepsze odżywienie.

Maski Dott. Solari docierają aż do cebulek

Skąd się bierze zdrowie, witalność oraz siła włosów? Pochodzi ona prosto z cebulek. To właśnie tam kryje się źródło siły i wytrzymałości włosów. Dlatego tak ważne jest to, aby pozwolić maskom docierać właśnie do cebulek. Maski Dott. Solari robią to naprawdę skutecznie. Jest to zasługą znajdujących się w nich składników. To one penetrują wnętrze włosa, wnikając głęboko do środka. Następnie umożliwiają transportowanie substancji odżywczych w górę i w dół każdego włókna włosowego. Docierając do miejsca zakorzenienia, czyli cebulki, sprawiają że otrzymuje ona niezbędny pokarm i witaminy. Od tego momentu włosy systematycznie będą stawać się silniejsze, zdrowsze i otrzymają ładny, zadbany wygląd. Maski Dott. Solari przeznaczone są do włosów każdego typu i występują w bardzo dużym wyborze odmian i modeli.