Wczytuję dane...

Maski do włosów Lisap

Ilu ludzi na świecie tyle problemów z włosami. Najczęściej problemy pojawiają się u kobiet. Jakich masek do włosów używać w takim razie aby nasze włosy były piękne i zdrowe?

Świetnym produktem do pielęgnacji włosów są maski firmy Lisap. Są to produkty które będą nadawały się idealnie dla każdej osoby, która ma problemy ze zniszczonymi włosami. Dzięki maskom z tej serii zadbasz o swoje włosy w taki sposób w jaki robą to w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Produkty firmy Lisap idealnie sprawdzą się do włosów suchych i zniszczonych, ponieważ mają działanie odżywcze i regeneracyjne.

Maska Lisap Ulitimate Plus Maschera

Maska która będzie idealna dla osób z prostymi jak i kręconymi, suchymi włosami. Dzięki składnikom które są w niej zawarte, między innymi keratyna + ceramidy A2 + polimery silikonowe nasze włosy stają się przede wszystkim proste i gładkie. Maska dodatkowo wzmacnia strukturę włosa dzięki czemu wydają się też grubsze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Maska Lisap Top Care Chroma Care

Aktualnie coraz więcej osób decyduje się na farbowanie włosów. Jak wiadomo o takie włosy również trzeba odpowiednio zadbać, ponieważ są bardziej podatne na różne czynniki zewnętrzne takie jak np. promienie słoneczne. Dlatego też maska z linii Top Care Chroma Care będzie idealnie nadawała się do takiego typu włosów. Składniki które się w niej znajdują pozwolą włosom zachować trwały, naturalny kolor przez długi czas. Dodatkowo też zadba o odpowiednie nawilżenie i dostarczy odpowiednie właściwości i minerały naszym włosom.

Maska Lisap Top Care Repair

Delikatna maska przeznaczona dla osób z suchymi i zniszczonymi włosami. W swoim składzie ma produkty, które są niezbędne aby nasze włosy wyglądały na mocne i zdrowe. Maska regeneruje je od nasady aż po same końce, dodaje miękkości oraz połysku. Jest produktem, dzięki któremu nasze włosy staną się bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych.

Dla kogo są w taki razie maski Lisap?

Jak widać każda osoba która ma problem z włosami znajdzie w produktach linii Lisap coś odpowiedniego dla siebie. Wystarczy jedynie wybrać produkt dopasowany do naszego problemu, a za jakiś czas cieszyć się zdrowymi, pięknymi włosami.