Wczytuję dane...

Maszynki fryzjerskie do włosów Babyliss Pro

Maszynka do włosów to sprzęt, który w rękach doświadczonego fryzjera pozwala stworzyć wyjątkową męską fryzurę. Efekt końcowy pracy w dużej mierze zależy od jakości i dokładności pracy maszynki. Szukając niezawodnego urządzenia, wyróżniającego się cichą i bardzo dokładną pracą, warto zwrócić uwagę na maszynki BaByliss Pro. Są to urządzenia pomyślane i stworzone specjalnie dla profesjonalistów. Występują w wersji z zasilaniem akumulatorowym jak i sieciowym. W zależności od potrzeb, maszynki do włosów BaByliss Pro można zakupić z wymiennymi nakładkami, jak również płynną regulacją długości strzyżenia włosów.

To co wyróżnia maszynki BaByliss Pro od konkurencji, to duży wybór modeli, a także cicha praca i solidne wykonanie. Ostrza maszynek zostały wykonane z najwyższej jakości stali – bardzo ostrej, dzięki czemu podczas strzyżenia włosy są idealnie równo obcinane, bez ryzyka uszkodzenia końcówek. Maszynki do włosów BaByliss Pro mogą być wyposażone w liczne dodatkowe akcesoria – nakładki i końcówki z zębami o różnej szerokości i gęstości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Sekretem niezawodnej pracy maszynek BaByliss Pro jest silnik elektryczny, napędzający ostrze urządzenia. Silnik został stworzony z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, dzięki czemu nawet intensywne użytkowanie maszynki nie grozi jej zniszczeniem. Specjalnie skonstruowana obudowa maszynek BaByliss Pro ułatwia ich szybkie i dokładne czyszczenia, a duża dostępność akcesoriów i części zamiennych, pozwala na bieżąco uzupełniać swój sprzęt fryzjerski.

Maszynki do włosów BaByliss Pro mogą być wyposażone w trymer, ułatwiający pielegnację zarostu lub precyzyjne modelowanie boczków. Obudowa z tworzywa sztucznego jest odporna na uszkodzenie mechaniczne, pewnie leżąc w dłoni i zapewniając wygodne trzymanie. Pojemne akumulatory maszynek BaByliss Pro pozwalają na długi czas pracy na jednym ładowaniu, a możliwość zakupu maszynki z kablem zasilającym, daje możliwość znalezienia takiego urządzenia, które najlepiej sprawdzi się w Państwa salonie.