Wczytuję dane...
Model: HAN02685
Waga produktu: .2 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: PURA KOSMETICA

Modelujący Pura Dynamic Mocny Żel do Włosów 150ml

Mocny żel do włosów od Pura to produkt niezwykle profesjonalny, który odpowiednio wymodeluje Twoją fryzurę. Oprócz fantastycznego utrwalenia nadasz swoim włosom delikatnego, efektownego nabłyszczenia, które z pewnością zwróci uwagę. Odżywcze składniki żelu Pura Dynamic zapewnią fryzurze efekt ochronny. Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju włosów, co bez wątpienia jest sporym atutem. Niezwykle prosty w użyciu, nie sprawi nawet najmniejszych problemów podczas Twoich aplikacji. Żel ten sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.

Pura opiera receptury swoich produktów wyłącznie na składnikach naturalnych. Również i ten produkt został w taki sposób wytworzony, co z kolei oznacza, że jest on wolny od jakichkolwiek parabenów. Składniki obecne z żelu zapewnią Twoim włosom pełne, podwójne nawodnienie - pośrednie oraz bezpośrednie. Bogaty w naturalne ekstrakty nie tylko uchroni Twoją fryzurę nawet na wietrze, ale również odpowiednio ją odżywi. Produkt wart jest zatem przynajmniej chwili Twojej cennej uwagi. Przekonaj się sam!

Składniki:

- drzewo wiśniowe

- jagody goji

- drzewo orzecha włoskiego

- chleb świętojański

Sposób użycia:

Na umyte i osuszone ręcznikiem włosy nałożyć niewielką ilość produktu, a następnie wysuszyć włosy w celu uzyskania pożądanego efektu. Aby uzyskać efekt mokrych włosów nakładać na wilgotne włosy.

Polecamy