X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Semilac
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
O obecności tego pyłku w stylizacji nie trzeba nikomu mówić. Widać go z daleka! Najbardziej charakterystyczny z całej kolekcji SemiFlash, czaruje mnogością odcieni fioletu, zieleni i złota.
Niezależnie od miejsca występowania, przywodzić będzie miłe wspomnienia wakacji w cieplejszych krajach. Ciiii… Słyszysz obietnicę szybkiego przeniesienia w stronę słońca i relaksu?
Pyłki powinniśmy aplikować bezpośrednio po utwardzeniu koloru czarnego lub Top-u No Wipe. Zwlekanie z ich aplikacją może spowodować trudniejsze wcieranie się efektu (bazowe produkty tracą zdolność skutecznego wchłaniania). Dodatkowo, należy przestrzegać czasów utwardzania koloru czarnego oraz Top-u No Wipe. Ta czynność również ma wpływ na zdolność zaaplikowania efektów.
Polecamy