Wczytuję dane...
Model: Lis000013
Waga produktu: 0,3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: Lisap Milano

Nawilżający szampon do włosów kręconych Lisap TCR Curly

Wyjątkowy szampon odżywczo-pielęgnujący dla włosów kręconych i falowanych. Kompaktowe opakowanie o pojemności 250 ml wystarcza na wiele myć włosów. W składzie szamponu znajdziemy wyłącznie naturalne i bardzo przyjazne włosom składniki, takie jak aminokwasy z pszenicy oraz ekstrakty zielonej herbaty. Stosując regularnie Lisap Top Care Repair Curly Szampon Do Włosów Kręconych można nie tylko zadbać o ładny wygląd swoich falowanych lub kręconych włosów, ale również zapewnić im skuteczną ochronę przed działaniem szkodliwych czynników.

Lisap Top Care Repair Curly Szampon Do Włosów Kręconych odżywia i nawilża

Włosy kręcone z uwagi na swoją większą objętość wymagają również skuteczniejszej pielęgnacji. Dotyczy to przede wszystkim nawilżania. Lisap Top Care Repair Curly Szampon Do Włosów Kręconych wnikając do samego środka włosów, pozwala utrzymać w nich dłużej wilgoć. Stają się dzięki temu bardziej sprężyste, wytrzymałe i nabierają naturalnego blasku i ładnie lśnią w promieniach słońca. Regularnie stosując Lisap Top Care Repair Curly Szampon Do Włosów Kręconych można w dużym stopniu ograniczyć efekt ich elektryzowania się.

Sposób użycia:

Myjemy włosy szamponem a następnie spłukujemy, w razie potrzeby czynność powtarzamy. Dla osiągnięcia lepszych rezultatów użyj z pozostałymi produktami LIsap TCR Curly.

Pojemność 250 ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...