Wczytuję dane...

Szampony do włosów Dott.Solari

Dott. Solari to bardzo dobrze znana włoska firma, produkująca kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów. Szampony Dott. Solari są bardzo cenione wśród profesjonalistów na całym świecie. Teraz również Państwo mogą zadbać o to, aby pojawiły się w Waszym salonie. Dlaczego warto to zrobić? Profesjonalny szampon Dott. Solari to produkt zupełnie inny do tych, które mieli Państwo okazję stosować. Wyróżnia się bardzo dobrym składem, w którym zależnie od rodzaju znajdziemy olejki baobabu, olej lniany, olej arganowy i wiele innych, drogocennych i odżywiających włosy składników. Szampony fryzjerskie Dott. Solari można zakupić w jednym z dwóch pojemności opakowań – wygodnych buteleczkach 250 ml oraz wydajnych i bardzo ekonomicznych butlach o pojemności 1 litra. Już niewielka ilość gęstego i łatwo pieniącego się szamponu pozwala na dokładne umycie nawet długich włosów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Szampony do włosów, które spełnią oczekiwania Twoich klientów

Prowadząc salon fryzjerski, należy mieć pełną świadomość odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie włosów klientów. W tym celu warto stosować ze sprawdzonych kosmetyków, produkowanych przez liderów w swojej branży. Szampony fryzjerskie Dott. Solari z pewnością zaliczają się do tej grupy produktów. Nikt tak dobrze jak włoskie firmy kosmetyczne nie zbadał potrzeb różnych rodzajów włosów i nie poświęcił się stworzeniu szamponów, które w 100% te potrzeby zabezpieczają. Efektem takich działań jest właśnie szampon do włosów Dott. Solari.

Jak działają szampony do włosów Dott. Solari?

Bezpośredni wpływ szamponów tej firmy na strukturę włosów jest zauważalny już po pierwszym myciu. Oprócz tego że włosy i skóra głowy zostają znakomicie oczyszczone i odświeżone, następuje ich jednoczesne wzmocnienie. To zasługa składników, rzadko stosowanych w tego typu szamponach. Olej z egzotycznego baobabu i olej lniany mają wyjątkowe właściwości regenerujące. Szczególnie korzystają na tym włosy suche i zniszczone, poddawane w przeszłości wielokrotnemu farbowaniu. Każdy profesjonalny szampon Dott. Solari jest przebadany pod kątem bezpieczeństwa dla skóry wrażliwej i nie wywołuje typowych objawów alergicznych – podrażnień skóry głowy, wywoływaniu uczucia swędzenia, czy wysuszania skóry.