Wczytuję dane...
Model: Dia002634
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Vitalitys

Farba do włosów Tone Vitalitys o odcieniu 11/81 z naturalnymi składnikami

Farba do włosów Tone o odcieniu 11/81 została wyprodukowana przez włoską markę Vitalitys. W swoim składzie ma wiele naturalnych składników, takich jak wyciąg z krwawnika, rumianku, oraz pokrzywy. Natomiast w składzie na pewno nie znajdziemy amoniaku. Dzięki kontroli zasadowości w produkcie, krem koloryzujący Tone jest bardzo łagodny dla skóry. Dodatkowo konsystencja kremu powoduje, że jest bardzo wydajna gdyż nie spływa z powierzchni włosa. Farba została umieszczona w wygodnej tubce o pojemności 100 ml, która ułatwia aplikację i przechowywanie.

Przy produkcji farby do włosów Tone o odcieniu 11/81, została zastosowana nowa technologia o nazwie “Natural Coctail Oil”, w której skład wchodzą, olejek z zarodków pszenicy, olej rycynowy i jojoba. Tej formule zawdzięczamy bezpieczeństwo skóry głowy przed podrażnieniami, ale także odżywione i zabezpieczone włókno włosa, dzięki czemu włosy są miękkie, nie łamią się i nie wypadają. Natomiast nowe molekuły kolorów dają nam długotrwały efekt, oraz kolor odporny na zmywanie.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o łączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...