Wczytuję dane...
Model: Dia002648
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Naturalne składniki w farbie do włosów Tone Vitalitys o odcieniu 4/5

W farbie do włosów Tone o odcieniu 4/5 od włoskiego producenta Vitalitys, użyto w składzie wielu naturalnych składników, między innymi wyciągu z krwawnika, pokrzywy i rumianku, które nie naruszają struktury włosa. Farba ma konsystencję kremu koloryzującego dzięki czemu jest bardzo wydajna, gdyż nie spływa podczas koloryzacji oraz łatwa w aplikacji. Produkt został umieszczony w wygodnej tubce o pojemności 100 ml, która znacznie ułatwia przechowywanie. Nowe molekuły koloru zapewniają długotrwały efekt oraz odporność na mycie.

Nowoczesna technologia użyta w farbie do włosów Tone od Vitalitys o odcieniu 4/5 o nazwie “Natural Coctail Oil”, w której skład wchodzą olejki z zarodków pszenicy, olej rycynowy oraz jojoba, dzięki którym maksymalnie zabezpieczamy skórę głowy przed podrażnieniami. Technologia ta ma również bardzo dobry wpływ na włosy, ponieważ włókno włosa jest zabezpieczone i odżywione, przez co włosy stają się bardziej miękkie i mają zdrowy wygląd.

Dodatkowe informację

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 (1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem. Emulsja specjalnie stworzona z myślą o łączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Polecamy