Wczytuję dane...
Model: Dia002657
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Farba do włosów Vitality’s Tone w odcieniu 5/4

Lekka, kremowa formuła na bazie naturalnych składników pochodzenia roślinnego, brak amoniaku i duży wybór naturalnych odcieni, to tylko kilka najważniejszych zalet farb do włosów firmy Vitality’s. Produkty z linii Tone to gwarancja równomiernej koloryzacji i całkowitego pokrycia pierwszych, siwych włosów - wszystko to za sprawą innowacyjnych molekuł koloru, które nie tylko zapewniają trwałość wybranego odcienia, ale również nadają włosom niesamowity połysk, który nie zniknie po kilku myciach.

Prezentowany produkt zapewnia niespotykaną dotąd ochronę włókien włosowych przed szkodliwymi skutkami farbowania. Wysoka zawartość naturalnych olejków i ekstraktów roślinnych z krwawnika, pokrzywy i rumianku odżywia i nawilża głęboko wnikając w strukturę włosa, dzięki czemu proces koloryzacji nie wywiera niszczącego wpływu na włosy. Ponadto farba jest w stu procentach bezpieczna również dla delikatnej skóry głowy, co ma ogromny wpływ na ogólną kondycję włosa.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o połączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Pojemność: 100 ml

Polecamy