Wczytuję dane...
Model: HAN03177
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: By Fama

Toner do włosów By Fama Color odcień nr 0.13

W poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie koloru warto skusić się na półtrwałą koloryzację, która utrzymuje się na włosach do 26 myć. Professional By Fama stworzyła toner do włosów zapewniający perfekcyjny blond w mniej niż 10 minut! Ten wielofunkcyjny produkt jest niezwykle prosty i łatwy w aplikacji a dzięki zawartości mikro-pigmentów nowej generacji szybko wnika we włókna włosowe, zapewniając efekt neutralizowania lub podkreślenia koloru.

Wszystkie produkty z serii By Fama Color są wolne od amoniaku, alkoholu, wybielacza oraz szkodliwych dla zdrowia parabenów, które mają negatywny wpływ na strukturę włosa i jednocześnie mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia. Lekka formuła wzbogacona o dobroczynne składniki gwarantuje odpowiednią pielęgnację i ochronę nie tylko w trakcie, ale również po koloryzacji: Lacto to gwarancja objętości, Hyalurosome - zdrowego połysku. Rezultatem jest piękny kolor, lśniące refleksy i miękkie włosy, który przecież są wiztówką każdego z nas!

Dodatkowe informacje

Jak korzystać:

Po zabiegu rozjaśniania umyć włosy przy pomocy neutralnego szamponu, wysuszyć ręcznikiem po czym aplikować. od 5 do 10 minut. Dokładnie wypłukać

Format:

Tubka – 60ml

Uwaga: emulsja do kupienia osobno.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...