Wczytuję dane...
Model: HAN03460
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: By Fama

By Fama Color toner do włosów 0.31

Zmiana koloru włosów nie zawsze musi wiązać się ze zmianą na stałe. W sytuacji gdy nie jesteśmy w 100% pewni co do koloru, na który chcemy pomalować włosy, zawsze możemy wybrać koloryzację czasową, czyli tak zwaną demi-permanentną. Jest to koloryzacja półtrwała, czyli utrzymująca się do 26 myć włosów. Professional by Fama Color Toner to formuła bez amoniaku, zawierająca mikro-pigmenty przenikające wierzchnią warstwę włosa i wnikające głębiej, tworząc molekuły koloryzujące średniej wielkości. Toner 0.31 to prosta droga do uzyskania perfekcyjnego blondu. To także nowa generacja czystych na 99,9% pigmentów o małych wielkościach, które lepiej przenikają warstwy naskórka i lepiej osadzają pigment, co wykorzystuje się do efektu podkreślenia bądź neutralizacji.

Toner By Fama nie zawiera amoniaku, alkoholu, wybielacza ani parabenu, dzięki czemu nie niszczy struktury włosa. Ze względu na użycie składników takich jak Lacto i Hyalurosome, włosy pozostają zdrowe, miękkie i błyszczące.

Sposób użycia:

Po rozjaśnieniu włosów, należy je umyć używając neutralnego szamponu a następnie zaaplikować toner. Po upływie 5-10 minut należy go dokładnie spłukać.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...