Wczytuję dane...
By Fama

W 1981 roku, wspólne marzenie Stefano Fadda i Dario Capillupo o powstaniu instytucji pełnej włoskiej estetyki i stylu, przerodziło się w stworzenie firmy specjalizującej się w pielęgnacji włosów i urody z całą włoską definicją, kreatywnością i zarządzaniem.

Do dziś Proffesional By Fama wspiera profesjonalnych stylistów włosów w ich codziennej pracy dostarczając im potrzebnych narzędzi do tworzenia ich kreatywnych pomysłów. Jesteśmy jedną z najbardziej cenionych marek w tym biznesie, nieustannie tworząc nowe trendy, podkreślając przy tym naszą oryginalność.

WIZJA

“Im dalej, tym bliżej będziemy Ciebie. Świat staje się złożony, dzięki temu możemy ci pomóc skutecznie sobie z nim radzić. Stajemy się coraz bardziej zglobalizowani, dlatego możemy zagwarantować Państwu innowacyjne narzędzia pracy…”

To jest pakt profesjonalistów : staramy się być unikalni i niezawodni. Wszystko zaczęło się trzydzieści lat temu. A dzisiaj, tak jak My na początku wspieramy uzdolnionych na całym świecie stylistów. Aby pomóc im zaistnieć w świecie fryzjerów, ponieważ pragniemy obserwować emocje na twarzach naszych klientów i podziwiać najnowszą kolorystykę włosów.

MISJA

Ekskluzywna technologia i innowacyjne wzory. Produkty o wysokiej wydajności o uznanej jakości. Współczesne kolekcje mody i trendy kolorystyczne są symbolem włoskiej tożsamości na arenie międzynarodowej. Zabiegi i usługi stworzone, aby inspirować oryginalność koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji włosów oraz dodać wartość do codziennej pracy w salonie.

Naszą misją jest, aby wydobyć z najlepszych włoskich talentów kreatywności. To dlatego, dzień po dniu, zachęcamy do działalności operatorów, aby pomóc każdemu zaprezentować się na wysokim poziomie