Wczytuję dane...
O nas

Profryzjer - hurtownia kosmetyczna, fryzjerska

Profryzjer to hurtownia kosmetyczna online oferująca dostęp do wyposażenia oraz wszystkich niezbędnych akcesoriów wykorzystywanych w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone marki producentów polskich oraz zagranicznych. Dbamy o to, aby nie zabrakło w niej pojawiających się na rynku nowości oraz najchętniej kupowanych produktów. Kompletując nasz asortyment, myślimy zarówno o właścicielach salonów, jak i o ich klientach. Gwarantujemy, że korzystając z naszych produktów, zyskają Państwo zadowolenie odwiedzających salon i to bez konieczności wydawania majątku na wyposażenie. Cały nasz asortyment jest bowiem dostępny w korzystnych cenach hurtowych.

Hurtownia fryzjerska dla profesjonalistów

W ramach naszej strony działa nie tylko hurtownia kosmetyczna. Nasza hurtownia fryzjerska posiada szeroką ofertę produktów, bez których nie sposób prowadzić salonu fryzjerskiego. Znajdą Państwo u nas fotele oraz myjki fryzjerskie, akcesoria, takie jak pędzle, miseczki, szczotki, grzebienie, ręczniki oraz fartuchy, a także kosmetyki służące do pielęgnacji włosów oraz stylizacji fryzur. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do koloryzacji oraz wykonania trwałej. W naszym sklepie dostępne jest również profesjonalna odzież zarówno dla fryzjerów, jak i kosmetologów, a także środki do dezynfekcji oraz płyny do rąk.

Hurtownia kosmetyczna online

Dzięki naszej hurtowni online możesz zakupić zaopatrzenie do twojego salonu kosmetycznego lub fryzjerskiego bez konieczności wychodzenia z domu. To wygodne rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Wszystkie nasze produkty dostępne są bowiem w konkurencyjnych cenach hurtowych. Zamówienia realizujemy natychmiastowo, aby twój salon miał na bieżąco dostęp do wszystkich potrzebnych kosmetyków oraz akcesoriów. Dążymy do tego, aby być znacznie bardziej profesjonalnymi niż inne hurtownie kosmetyczne, dlatego zawsze chętnie odpowiadamy na pytania oraz rozwiewamy wątpliwości.