Wczytuję dane...
Pura

PURA

Profesjonalna linia oparta na naturalnych składnikach. Tak wyselekcjonowanych, by ich działanie było jak najlepsze.

Czystość i kosmetyka w jednym, by leczyć, uświadamiać i szanować włosy. Taka jest fiolozofia firmy.

MADE IN ITALY jako znak smaku i rozwoju, który gwarantuje nam najlepszą jakość i kosmetyczną innowacje.

W każdym produkcie PURA KOSMETICA znajduje się naturalny kompleks z:

ORZECHEM WŁOSKIM - zawiera fosfor, wapno, żelazo, cynk, miedź. Jest owocem bogatym w substancje odżywcze i w witaminy A, B1, B6, F, C i P. Wyciąg z drzewa orzecha włoskiego głęboko wnika we włókna włosów, dając im siłę, miękkość i zapobiegając ich wypadaniu. Ma działanie detoksykujące i odżywcze, a kiedy użyty podczas zabiegu koloryzacji, zapobiega bladnięciu koloru i blasku.

CHLEBEM ŚWIĘTOJAŃSKIM - jego owoce są bogate w błonnik i witaminę A, D, B1, B2, B3. Są również bogate w pierwiastki, takie jak wapno, potas, miedź i mangan. Wyciąg z Chleba Świętojańskiego ma działanie zapoiegające starzeniu oraz odżywcze i kojące.

DRZEWEM CZEREŚNIOWYM - jest używane głównie z powodu swych wartości odświeżających. Jest bogate w witaminy i składniki detoksykujące. Jego działanie na włosach to zapobieganie starzeniu i odżywianie, a włosy po zastosowaniu mają więcej blasku.

JAGODAMI GOJI - mają dar zapobiegania starzeniu się dzięki 6 witaminom, 21 pierwiastkom, 18 aminokwasom, 8 polisacharydom. Chronią przed szkodliwym działaniem UV przeciwstawiając się wynaturzeniu komórek.