Wczytuję dane...

Nożyczki do włosów Jaguar

Szukając idealnych nożyczek do salonu fryzjerskiego, powinniśmy postawić na wysoką jakość i wygodę użytkowania. W końcu to od tego niepozornego przedmiotu w dużym stopniu zależy sukces i finalny efekt pracy fryzjera. Nożyczki Jaguar to wyjątkowe narzędzie, stworzone z myślą o prawdziwych profesjonalistach. Czym różnią się od pozostałych modeli nożyczek? Przede wszystkim niezwykłą ostrością, idealnym wpasowywaniem się w kształt każdej dłoni, oraz wysoką wytrzymałością stali. Nie zniszczą ich upadki, niestraszne im niemal żadne uszkodzenia. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że możemy bezproblemowo osiągnąć każdą, wymarzoną fryzurę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Ulubione narzędzie profesjonalistów. Używanie nożyczek Jaguar skraca czas pracy

Nożyczki Jaguar są dostępne w naszym sklepie, w wielu zróżnicowanych opcjach rozmiarowych. Wszystkie zostały wykonane z doskonałej jakości stali nierdzewnej Solingen, a wygoda ich użytkowania sprawia, że są polecane przez wielu dobrych fryzjerów. Poza tym są wyjątkowo ostre, nie zacinają się, zapewniając, że każde strzyżenie jest jednocześnie o wiele szybsze, jak i znacznie łatwiejsze. Perfekcyjnie szlifowane krawędzie nie miażdżą włosów, dzięki czemu po ich użyciu fryzura niemal od razu wygląda lepiej.

Laserowo szlifowane ostrze zapewnia płynny ruch w trakcie cięcia i tradycyjnego strzyżenia. Nożyczki Jaguar cechują się aż dziesięciokrotnie wyższą wytrzymałością niż modele wykonane ze zwykłej stali, dlatego nie stępią się pomimo długotrwałego użytkowania. Perfekcyjne, lekkie i niemal pozbawione wysiłku cięcie oraz długa gwarancja satysfakcjonującego użytkowania, są tym, co osiągniesz dzięki produktom renomowanej marki Jaguar.