Wczytuję dane...
Model: Dia000178
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Allwaves

Niezawodna Allwaves farba do włosów 100ml 1.0 czarny

Czasem nie trzeba wiele, by zmienić swój wygląd i czuć się dobrze. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest koloryzacja włosów, na którą decydują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Niezbędna do tego jest oczywiście odpowiednia farba, której wybór może być problematyczny. Dzieje się tak za sprawą szerokiej oferty wielu producentów, którzy posiadają w swoim asortymencie różne farby różniące się między sobą nie tylko odcieniem, czy ceną, ale i składem. Chcąc mieć pewność nabycia farby z najwyższej półki, warto zdecydować się na tę pochodzącą od producenta Allwaves.

Produkty pochodzące od Allwaves to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących niezawodnej farby, która wyróżnia się trwałością oraz doskonałym kryciem. To właśnie dzięki niej będziesz mógł cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami każdego dnia. Co równie istotne, użycie oraz nakładanie farby nie jest skomplikowane, dlatego też z zadaniem poradzi sobie każda osoba.

Allwaves Farba do wlosów 100ml

Profesjonalne farby allwaves to solidny włoski produkt gwarantujący przede wszystkim prostotę pracy i trwałość koloru, gdyż bardzo głęboko penetruje włos powodując, że umieszczony w nim pigment ciężko jest wypłukać. Produkt cechuje się prostotą użycia i 100% pokryciem siwyzny. Dla naprawdę siwych włosów, można dodatkowo wymieszać wybrany kolor z naturą, wtedy pokrycie zwiększy się jeszcze bardziej. Bardzo duży wybór kolorów 117 pięknych kolorów, w tym hity jak gorzka czekolada, mleczna czekolada, kasztan, szampan i wiele więcej. Do prawidłowej aplikacji farby niebędna jest Emulsja Allwaves.

Sposób użycia:

Mieszamy produkt z emulsją Allwaves w proporcji 1:1,5 a super rozjaśniacze 1:2 i nakładamy na włosy według instrukcji

Pojemność:100ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...