Wczytuję dane...
Model: All000691
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Allwaves

Niezawodna Allwaves farba do włosów 100ml 0.11 chłodna szarość

Na rynku kosmetycznym znaleźć można niezliczoną ilość wielu różnych rodzajów farb do włosów, jednak nie każda z nich powinna zasługiwać na Twoje zainteresowanie. Czasami zdarza się, że nabyty produkt nie spełnia naszych oczekiwań, jest nietrwały, a jego skład pozostawia wiele do życzenia. W takiej sytuacji warto wybierać farby pochodzące od znanych i cenionych producentów, którzy cieszą się nienaganną opinią. To właśnie między innymi dlatego poszerzyliśmy swoją ofertę o niezawodne produkty od Allwaves.

Farby do włosów Allwaves, to przede wszystkim gwarancja wysokiej trwałości oraz satysfakcjonującego efektu. Inną ich zaletą jest ogromna paleta dostępnych kolorów, dzięki której każda osoba chcąca zmienić swój wygląd, z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co równie istotne, produkty te są bardzo precyzyjne i dokładnie pokrywają odrosty oraz siwe włosy. Jest to doskonała propozycja szczególnie dla tych osób, które cenią sobie trwałość, wygodę oraz perfekcyjny efekt. Zapraszamy do zakupów.

Allwaves Farba do włosów 100ml

Farby Allwaves to solidny włoski produkt przeznaczony nie tylko dla profesjonalistów i gwarantujący przede wszystkim prostotę pracy i trwałość koloru - bardzo głęboko penetruje włos powodując, że umieszczony w nim pigment ciężko jest wypłukać. Rozwiązanie to cechuje się prostotą użycia i 100% pokryciem siwizny. W przypadku naprawdę siwych włosów, można dodatkowo wymieszać wybrany kolor z naturą, wtedy pokrycie zwiększy się jeszcze bardziej. W naszym asortymencie posiadamy tak popularne barwy jak gorzka czekolada, mleczna czekolada, kasztan, szampan i wiele innych. Do prawidłowej aplikacji farby niezbędna jest Emulsja Allwaves.

Sposób użycia:

Mieszamy produkt z emulsją Allwaves w proporcji 1:1,5 a super rozjaśniacze 1:2 i nakładamy na włosy według instrukcji. Pojemność:100ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...