Wczytuję dane...
Model: Dia000844
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: Allwaves

Wysokiej jakości Allwaves farba do włosów 100ml 0.1 szary dla mężczyzn

Kreatywność, wprowadzanie różnego zmian oraz przywiązywanie wagi do walorów estetycznych, jest głęboko zakorzenione w naturze każdego człowieka. To właśnie między innymi dlatego lubimy kreować zarówno rzeczywistość, która nas otacza, jak i własny wizerunek. Wiele osób lubi także zaskakiwać innych, jak i siebie. Chcąc poczuć się lepiej lub też rozpocząć nowy rozdział w życiu, decydują się oni na zmianę koloru włosów. W takim przypadku warto wybierać produkty pochodzące od najlepszych producentów, takich jak Allwaves, który posiada w swojej ofercie najwyższej jakości farby do włosów.

Część osób decyduje się na farbowanie, ponieważ nie są oni zadowoleni z koloru otrzymanego od matki natury. Inni zaś, lubią bawić się swoim wizerunkiem. A ponieważ wizyty w salonie fryzjerskim bardzo często bywają kosztowne, dobrym pomysłem może okazać się zakup farby do włosów i samodzielne kolorowanie w zaciszu własnego domu. Farby Allwaves to najwyższa jakość i najlepsze składniki, które sprawią, że Twoje włosy będą błyszczące i gładkie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Allwaves Farba do włosów 100ml

Profesjonalne farby Allwaves cechują się prostotą użycia i 100% pokryciem siwizny. To włoski produkt gwarantujący przede wszystkim prostotę pracy i trwałość koloru - bardzo głęboko penetruje włos powodując, że umieszczony w nim pigment ciężko jest wypłukać. Dla naprawdę siwych włosów, można dodatkowo wymieszać wybrany kolor z naturą, wtedy pokrycie zwiększy się jeszcze bardziej. Oferujemy szeroki wybór pięknych kolorów, w tym takie barwy jak gorzka i mleczna czekolada, kasztan, szampan i wiele więcej. Do prawidłowej aplikacji farby niezbędna jest Emulsja Allwaves.

Sposób użycia:

Mieszamy produkt z emulsją Allwaves w proporcji 1:1,5 a super rozjaśniacze 1:2 i nakładamy na włosy według instrukcji. Pojemność: 100ml

Polecamy