Wczytuję dane...
Model: Dia000888
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: Allwaves

Profesjonalna Allwaves farba do włosów 100ml 1.12 fioletowa czerń

Wprowadzanie różnego zmian oraz przywiązywanie wagi do walorów estetycznych jest głęboko zakorzenione w naszej naturze. To właśnie między innymi dlatego lubimy kreować zarówno rzeczywistość, która nas otacza, jak i własny wizerunek. Wiele osób lubi także zaskakiwać innych, jak i siebie. Chcąc poczuć się lepiej lub też rozpocząć nowy rozdział w życiu, decydują się oni na zmianę koloru włosów. W takim przypadku warto wybierać produkty pochodzące od najlepszych producentów, takich jak Allwaves, który posiada w swojej ofercie najwyższej jakości farby do włosów w odcieniu fioletowej czerni.

Wiele osób decyduje się na farbowanie, ponieważ nie są oni zadowoleni ze swojego naturalnego. Inni zaś lubią bawić się swoim wizerunkiem i wyrażać siebie poprzez oryginalny wygląd. A ponieważ wizyty w salonie fryzjerskim bardzo często bywają kosztowne, dobrym pomysłem może okazać się zakup farby do włosów i samodzielne kolorowanie w zaciszu własnego domu. Farby Allwaves to najwyższa jakość i najlepsze składniki, które sprawią, że Twoje włosy będą błyszczące i gładkie. Zapraszamy do zakupów!

Allwaves Farba do wlosów 100ml

Profesjonalne farby allwaves to solidny włoski produkt gwarantujący przede wszystkim prostotę pracy i trwałość koloru, gdyż bardzo głęboko penetruje włos powodując, że umieszczony w nim pigment ciężko jest wypłukać. Produkt cechuje się prostotą użycia i 100% pokryciem siwyzny. Dla naprawdę siwych włosów, można dodatkowo wymieszać wybrany kolor z naturą, wtedy pokrycie zwiększy się jeszcze bardziej. Bardzo duży wybór kolorów 117 pięknych kolorów, w tym hity jak gorzka czekolada, mleczna czekolada, kasztan, szampan i wiele więcej. Do prawidłowej aplikacji farby niebędna jest Emulsja Allwaves.

Sposób użycia:

Mieszamy produkt z emulsją Allwaves w proporcji 1:1,5 a super rozjaśniacze 1:2 i nakładamy na włosy według instrukcji

Pojemność:100ml

Polecamy