Wczytuję dane...
Model: Dia000876
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Allwaves

Esencjonalnie włoska farba do włosów Allwaves 7.32 cappucino

Twój unikalny styl zasługuje na odpowiednie narzędzie wyrazu. Z farbą do włosów Allwaves w smakowitym odcieniu cappuccino (7.32) otrzymasz możliwość pełni artystycznej ekspresji. Kosmetyki włoskiego producenta to prawdziwy eliksir do włosów, narzędzie do transformacji marzeń w piękną i pociągającą rzeczywistość. Dostęność i innowacja to dwie największe zaletym na jakich opiera swoją filozofię Allwaves. Dlatego możesz liczyć na profesjonalny produkt w cenach bardziej kojarzonych z drogeriami, niż narzędziem dla stylisty. To także potęga wiedzy, za którą stoi dział badań znanego Parisienne Italia.

Sama farba wyróżnia się gęstą, kremową konsystencją, dzięki której osiągnięte zostaje założenie naturalnego i odpornego koloru, którego osiągnięcie nie wymaga poświęcenia zdrowia włosów. Włoscy producenci dają Ci narzędzie, z którym proces koloryzacji okaże się całkowitym sukcesem! Marka Allwaves to nowe spojrzenie i nowe drogi do podążania!

Sposób użycia

Mieszamy produkt z emulsją Allwaves w proporcji 1:1,5 a super rozjaśniacze 1:2 i nakładamy na włosy według instrukcjiPojemność:100ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...