Wczytuję dane...
Model: Dia000835
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Allwaves

Intensywna Allwaves farba do włosów 100ml bardzo jasny blond extra

W wielu drogeriach znaleźć można niezliczoną ilość wielu różnych rodzajów farb do włosów, jednak nie każda z nich powinna zasługiwać na Twoje zainteresowanie. Czasami zdarza się, że nabyty produkt nie spełnia naszych oczekiwań, jest nietrwały, a jego skład pozostawia wiele do życzenia. W takiej sytuacji warto wybierać farby pochodzące od znanych i cenionych producentów, którzy cieszą się nienaganną opinią. To właśnie między innymi dlatego poszerzyliśmy swoją ofertę o niezawodne produkty od Allwaves, które cieszą się dużą popularnością na całym świecie.

Farby do włosów Allwaves to przede wszystkim gwarancja wysokiej trwałości oraz satysfakcjonującego efektu. Inną ich zaletą jest ogromna paleta dostępnych kolorów, dzięki której każda osoba chcąca zmienić swój wygląd, z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co równie istotne, produkty te są bardzo precyzyjne i dokładnie pokrywają odrosty oraz siwe włosy. Jest to doskonała propozycja szczególnie dla tych osób, które cenią sobie trwałość, wygodę oraz perfekcyjny efekt.

Allwaves Farba do wlosów 100ml

Profesjonalne farby allwaves to solidny włoski produkt gwarantujący przede wszystkim prostotę pracy i trwałość koloru, gdyż bardzo głęboko penetruje włos powodując, że umieszczony w nim pigment ciężko jest wypłukać. Produkt cechuje się prostotą użycia i 100% pokryciem siwyzny. Dla naprawdę siwych włosów, można dodatkowo wymieszać wybrany kolor z naturą, wtedy pokrycie zwiększy się jeszcze bardziej. Bardzo duży wybór kolorów 117 pięknych kolorów, w tym hity jak gorzka czekolada, mleczna czekolada, kasztan, szampan i wiele więcej. Do prawidłowej aplikacji farby niebędna jest Emulsja Allwaves.

Sposób użycia:

Mieszamy produkt z emulsją Allwaves w proporcji 1:1,5 a super rozjaśniacze 1:2 i nakładamy na włosy według instrukcji

Pojemność:100ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...