Wczytuję dane...
Model: Dia002624
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Vitalitys

Farba do włosów o konsystencji kremu Tone od Vitalitys o odcieniu 1/0

Farba do włosów Tone od włoskiego producenta Vitalitys i odcieniu 1/0 to farba o konsystencji kremu, która w swoim składzie zawiera wyciąg z krwawnika, pokrzywy i rumianku, które nie naruszają struktury włosa. Jej podstawowym atutem jest brak amoniaku, dzięki czemu włosy nie niszczą się podczas koloryzacji. Nowe molekuły kolorów zapewniają długotrwały efekt oraz odporność na mycie. Krem koloryzujący Tone bez amoniaku doskonale kryje pierwsze siwe włosy.

Dodatkowym atutem, jest połączenie w farbie do włosów Tone od Vitalitys o odcieniu 1/0 mieszanki olejków o nazwie “ Natural Coctail Oil” na którą składają się olejki z zarodków pszenicy, oleju rycynowego oraz jojoby z innymi składnikami zawartymi w farbie, które sprawiają że włos jest dobrze odżywiony i zabezpieczony, a włosy są miękkie i błyszczące. Dzięki kontroli zasadowości, krem koloryzujący jest bezpieczny dla włosów, ale również dla skóry głowy chroniąc ją przed podrażnieniami.

Dodatkowe informacje:

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o łączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...