Wczytuję dane...
Model: Dia002646
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Farba do włosów Vitality’s Tone w odcieniu 5/6

Vitality’s Tone to gama blisko 40 naturalnych odcieni, które zapewniają świetne pokrycie siwych włosów i równomierny kolor na całej ich długości - od nasady aż po końce. Produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia i kondycji włosów - nie zawiera amoniaku, dzięki czemu nie narusza delikatnej struktury włosa. Nowe molekuły koloru dostępne w lekkiej, kremowej formule głęboko wnikają we włókno włosa gwarantując głęboki, intensywny kolor, który zachwyca niesamowitym połyskiem.

Seria Vitality’s Tone to również całe bogactwo roślinnych składników oraz naturalnych olejków, które mają na celu wygładzenie, nawilżenie i wzmocnienie włosów w trakcie i po koloryzacji. Odżywcze ekstrakty z krwawnika, rumianku i pokrzywy mają właściwości łagodzące, ale również ochronne i pielęgnacyjne. Wyselekcjonowane składniki to gwarancja skutecznej ochrony włosa przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Lekka, konsystencja i wygodna tubka to atuty, które dodatkowo ułatwiają aplikację produktu.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o połączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Pojemność: 100 ml

Polecamy