Wczytuję dane...
Model: Dia002632
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Vitalitys

Farba do włosów w postaci kremu koloryzującego Tone Vitalitys o odcieniu 10/1 Super Jasny Popielaty Blond

Farba do włosów Tone o odcieniu 10/1 Super Jasny Popielaty Blond, została wyprodukowana przez włoskiego producenta Vitalitys. Ma ona formę kremu koloryzującego, dodatkowo została pozbawiona amoniaku, dzięki czemu jest bardzo bezpieczna podczas użytkowania. Kontrola zasadowości powoduje że farba jest łagodna dla skóry oraz odporna na zmywanie. Nowe molekuły koloru użyte w produkcie zapewniają jego długotrwałość. W farbie Tone znajdziemy naturalne składniki, takie jak wyciąg z krwawnika, pokrzywy oraz rumianku.

Dodatkowo podczas produkcji farby do włosów Tone od Vitalitys o odcieniu 10/1 Super Jasny Popielaty Blond, użyto mieszanki olejków o nazwie “Natural Coctail Oil”, na które składają się olej z zarodków pszenicy, olej rycynowy oraz jojoba. Dzięki tym olejkom skóra głowy jest zabezpieczona przed podrażnieniami - sprawiają one także, że włókno włosa jest bardzo dobrze zabezpieczone i odżywione, a włosy są miękkie i mają zdrowy wygląd.

Informacje dodatkowe

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). 

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem. Emulsja specjalnie stworzona z myślą o łączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...