Wczytuję dane...
Model: Vit000192
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Farba do włosów Vitality’s Tone w odcieniu 6/00

Lekka, kremowa konsystencja, wygodna forma tubki o pojemności 100 mililitrów oraz innowacyjne molekuły koloru to tylko kilka zalet kolejnej propozycji firmy Vitality’s. Krem do koloryzacji stworzony na bazie naturalnych składników i odżywczych olejków to gwarancja równomiernego i długotrwałego koloru na całej długości włosów oraz odpowiedniej pielęgnacji i ochrony w trakcie i po farbowaniu. Dodatkowym atutem produktu jest fakt, że nie zawiera on amoniaku, dzięki czemu nie niszczy i nie obciąża struktury włosa.

Z pewnością skusi Cię jeden z blisko 40 naturalnych odcieni, które długo utrzymują się na włosach i nie blakną. Dzięki innowacyjnej formule łączącej naturalne olejki z kremem koloryzującym pigmenty wnikają głęboko w strukturę włosa, dzięki czemu kolor nie wypłukuje się z każdym kolejnym myciem i zachowuje połysk. Roślinne ekstrakty z pokrzywy, krwawnika i rumianku wspomagają cały proces i chronią włókno włosa przed szkodliwymi skutkami koloryzacji.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o łączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Pojemność: 100 ml

Polecamy