Wczytuję dane...
Model: Dia002665
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Farba do włosów bez amoniaku Tone Vitalitys o odcieniu 10/3

Profesjonalna farba do włosów Tone o odcieniu 10/3 została wyprodukowana przez znakomitego włoskiego producenta o nazwie Vitalitys. Jest to farba, która w ogóle nie zawiera amoniaku, przez co jest zupełnie bezpieczna. Natomiast w jej składzie możemy znaleźć wiele naturalnych składników, takich jak wyciąg z krwawnika, pokrzywy czy rumianku. Produkt ma konsystencję kremu koloryzującego, dzięki czemu jest łatwy w aplikacji, ale również bardzo wydajny, gdyż nie spływa z włosów.

W farbie do włosów Tone od Vitalitys o odcieniu 10/3 zastosowano technologię o nazwie “Natural Coctail Oil”, w której skład wchodzi oleje z zarodków pszenicy, olej rycynowy oraz jojoba. Dzięki tej formule mamy gwarancję jeśli chodzi o zabezpieczenie skóry głowy przed podrażnieniami, a także zabezpieczenie i przede wszystkim odżywienie włókien włosów, dzięki czemu stają się miękkie i błyszczące. Krem koloryzujący delikatnie, lecz skutecznie koloryzuje pierwsze siwe włosy.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o łączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...