Wczytuję dane...
Model: Vit000191
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Vitalitys

Farba do włosów Vitality’s Tone 100ML odcień 5/00

Krem do koloryzacji z linii Vitality’s Tone, to produkt, który w swoim składzie nie zawiera amoniaku. Lekka, kremowa konsystencja została wzbogacona o naturalne wyciągi z roślin, takich jak krwawnik, pokrzywa czy łagodzący rumianek, które nie naruszają i nie obciążają struktury włosa. Odżywcze składniki to gwarancja odpowiedniej ochrony, odżywienia i nawilżenia w trakcie i po koloryzacji - dzięki nim Twoje włosy będą zdrowe, sprężyste i pełne blasku nawet kilka tygodni po farbowaniu!

Vitality’s Tone mimo braku amoniaku zapewnia równomierny kolor na całej długości - od nasady aż po same końce i stuprocentowe pokrycie siwych włosów. Nowe molekuły koloru i lekka formuła to gwarancja trwałości koloru, dzięki czemu efekty koloryzacji pozostają na włosach długo po wyjściu od fryzjera. Obecność naturalnych olejków sprawia, że produkt jest delikatny dla skóry. Vitality’s Tone to również szeroki wybór naturalnych odcieni, które zachwycają intensywnością i niesamowitym blaskiem!

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie pogrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem. Emulsja specjalnie stworzona z myślą o łączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Pojemność: 100 ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...