Wczytuję dane...
Model: Dia002660
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Farba do włosów Vitality’s Tone w odcieniu 5/5

Intensywny kolor pełen blasku i stuprocentowe pokrycie pierwszych siwych włosów to chyba najbardziej pożądane cechy produktów do koloryzacji. Często na dalszy plan schodzi ochrona i pielęgnacja włosów w trakcie i po farbowaniu. Farba Vitality’s Tone łączy w sobie trwałą i równomierną koloryzacją ze ściśle wyselekcjonowanym składem, który nie tylko chroni strukturę włosa przed negatywnymi czynnikami, ale również odżywia, nadaje blasku i sprawia, że włosy są mocne i sprężyste.

Farba do włosów firmy Vitality’s nie zawiera amoniaku, dzięki czemu nie obciąża i nie uszkadza włókien włosowych. Nie wywołuje również podrażnień - jest całkowicie bezpieczna dla delikatnej skóry głowy. Zawartość naturalnych olejków oraz ekstraktów z pokrzywy, rumianku i krwawnika to gwarancja wysokiej ochrony i odpowiedniego odżywienia na każdym etapie koloryzacji. Kremowa formuła, przyjemny zapach i wygodna tubka o pojemności 100 mililitrów ułatwiająca aplikację to dodatkowe zalety produktu.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 (1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 (1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o neutralnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem. Emulsja specjalnie stworzona z myślą o połączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Pojemność: 100 ml

Polecamy