Wczytuję dane...
Model: Dia002661
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Farba do włosów Vitality’s Tone w odcieniu 6/4

Idealna farba do włosów powinna zapewniać długotrwały efekt przy minimalnym obciążeniu struktury włosa, dzięki temu po wyjściu od fryzjera jeszcze przez długi czas możemy cieszyć zdrowymi i lśniącymi włosami. Jeśli szukasz kremu koloryzującego, który gwarantuje równomierne pokrycie na całej długości i jednocześnie odpowiednią pielęgnację w trakcie i po koloryzacji, to wypróbuj jeden z szerokiej gamy naturalnych odcieni z linii Vitality’s Tone! Lekka, kremowa formuła na bazie naturalnych olejków doskonale pokrywa pierwsze siwe włosy i skutecznie chroni je przed szkodliwymi skutkami koloryzacji.

Cały sekret kryje się w składzie produktu firmy Vitalitys. Jest on całkowicie wolny od amoniaku, dzięki czemu nie wysusza włosów i nie uszkadza włókien włosowych. Wyselekcjonowane ekstrakty roślinne z pokrzywy, rumianku i krwawnika to całe bogactwo witamin i składników odżywczych, które sprawiają, że włosy stają się bardziej miękkie, widocznie mocniejsze i pełne blasku.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 (1 część farby Tone +1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o połączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

SPOSÓB UŻYCIA: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Pojemność: 100 ml

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...