Wczytuję dane...
Model: Dia002626
Waga produktu: .1 kg
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Vitalitys

Profesjonalna farba do włosów bez amoniaku Tone Vitalitys o odcieniu 4/0

Farba do włosów Tone o odcieniu 4/0 wyprodukowana przez włoskiego producenta Vitalitys, została w zupełności pozbawiona amoniaku, dzięki czemu jest bardzo bezpieczna. W jej składzie są takie składniki jak wyciąg z krwawnika, pokrzywy i rumianku, które nie naruszają struktury włosa. Natomiast nowe molekuły kolorów, zapewniają długotrwały efekt oraz odporność na zmywanie. Kremowa konsystencja farby gwarantuje wydajność, ponieważ nie spływa z włosa oraz łatwość aplikacji.

W farbie do włosów Tone od Vitalitys o odcieniu 4/0 użyto nowoczesnej technologii “Natural Coctail Oil”, na którą składa się olej z zarodków pszenicy, rycynowy oraz olej jojoba. Olejki te sprawiają, że włókno włosa jest bardzo dobrze odżywione oraz zabezpieczone, przez co włosy stają się miękkie, nie łamią się i wyglądają jak nowe. Olejki ochraniają również skórę głowy przed podrażnieniami. Mimo tego, że farba Tone jest delikatna, doskonale kryje pierwsze siwe włosy.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 ( 1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o naturalnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o łączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...