Wczytuję dane...
Model: Dia002655
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 6.00 PLN
Producent: Vitalitys

Farba do włosów Vitality’s Tone w odcieniu 5/45

Vitality’s Tone to krem koloryzacyjny o lekkiej, kremowej formule nie zawierającej amoniaku, który doskonale pokrywa pierwsze siwe włosy i jest w stu procentach bezpieczny dla delikatnej skóry głowy. Produkt zawiera innowacyjne molekuły koloru, które nie tylko zapewniają równomierną koloryzację na całej długości włosa, ale również gwarantują długotrwały efekt i efektowny, zdrowy połysk. Gamę stanowi blisko 40 naturalnych odcieni o zróżnicowanej tonacji.

Co sprawia, że produkt jest taki wyjątkowy? Przede wszystkim ściśle wyselekcjonowany skład oparty na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych i nawilżających olejków, które ułatwiają wnikanie pigmentu w strukturę włosa oraz nadają mu niesamowity połysk. Wyciągi z krwawnika, rumianku i pokrzywy to gwarancja odpowiedniego odżywienia i skutecznej ochrony przed szkodliwymi czynnikami koloryzacji. Delikatna formuła nie osłabia włosów, dzięki czemu stają się mocniejsze i mniej podatne na uszkodzenia.

Dodatkowe informacje

Przygotowanie: w niemetalowym naczyniu wymieszać farbę TONE ze specjalną emulsją Tone - aktywator w kremie w proporcjach 1:2 ( 1 część farby Tone+2 części Tone- aktywator w kremie). Następnie połączyć składniki mieszanki z saszetką Natural Coctail Oil i mieszać aż do uzyskania jednolitego kremu.

Nakładanie: Przy pierwszej koloryzacji- nakładamy mieszankę na umyte, suche włosy równomiernie na całej długości. Rozpoczynamy od nasady włosów przeciągając na długość i końcówki. Pozostawiamy 20 do 30 minut, nie podgrzewając. Przy następnej koloryzacji: nakładamy farbę na odrosty. Pozostawiamy na 15 minut. Po upływie wskazanego czasu przeciągamy mieszankę na całą długość i końcówki włosów. Pozostawiając jeszcze na 5 minut. Nie podgrzewamy. Dla odświeżenia koloru: rozprowadzamy mieszankę równomiernie na całej długości włosów i końcówkach rozpoczynając od nasady. Pozostawiamy na 5 minut. Nie podgrzewamy. Włosy siwe: jeśli ilość włosów siwych jest większa niż 50% zaleca się przygotowanie mieszanki w proporcji: 1+1 (1 część farby Tone + 1 część emulsji utleniającej). Można również przed rozpoczęciem koloryzacji przygotować włosy otwierając jego łuskę. Do otwarcia łuski należy przygotować mieszankę 1+1 składającą się z szamponu o neutralnym pH i emulsji utleniającej 20vol/6%. Tak przygotowaną mieszankę nanieść na włosy i po kilku minutach dokładnie spłukać wodą. Po osuszeniu włosów ręcznikiem można przystąpić do zabiegu koloryzacji. Po zabiegu: Na zakończenie, po upływie czasu działania farby należy wytworzyć emulsję dodając niewielką ilość ciepłej wody. Następnie dokładnie spłukać. Jeśli to konieczne można umyć głowę szamponem.Emulsja specjalnie stworzona z myślą o połączeniu z farbą bez amoniaku TONE, w celu podkreślania efektu koloryzacji ton w ton.

Sposób użycia: Proporcje łączenia z farbą bez amoniaku Tone 2+1.

Pojemność: 100 ml

Polecamy