Wczytuję dane...

Jak dbać o rude włosy?

Jak dbać o rude włosy?

Każda osoba która ma rude włosy wie jak ciężko jest o nie zadbać. Taki kolor włosów potrzebuje dokładnej pielęgnacji ze względu na intensywny kolor. Jak wiadomo włosy w tym odcieniu szybko tracą swój blask, dlatego jak zadbać o rude włosy aby wyglądały na zdrowe?

Jakich produktów używać do pielęgnacji?

O włosy rude powinniśmy dbać używając zarówno szamponów jak i masek, które zadbają o strukturę oraz poprawią kondycję włosa. Każdy wie jak ciężko jest zadbać o intensywność koloru , który ciągle potrzebuje naszej uwagi. Używając produktów firmy By Fama mamy pewność że nasze włosy będą pod dobrą opieką zarówno odnośnie koloru jak i struktury. Zarówno szampon jak i maski tej firmy przeznaczone są do pielęgnacji oraz ochrony. Jakie właściwości regenerujące maja produkty firmy By Fama?

kosmetyki by fama red protection

Szampon Red Protection

Szampon o właściwościach regenerujących, wspomagający odbudowę struktury włosów oraz chroniących kolor. Dzięki niemu włosy staja się miękkie i odżywione, a kolor pozostaje lśniący. Pigmenty w nim zawarte pomagają w utrzymaniu intensywnej barwy nawet do dwóch tygodni. Wygodna aplikacja pomaga w swobodnym używaniu szamponu w każdych warunkach.

Maska Red Protection

Maska Red Protection to świetne uzupełnienie szamponu pod kątem codziennej pielęgnacji włosów. Produkt wspomaga w utrzymaniu na dłużej miedzianego koloru oraz nadaje włosom objętości. Jej właściwości wspomagają działanie szamponu powodują że kuracja serią Red Protection staje się bardziej efektywna, a długotrwała pielęgnacja pozwala zachować pożądany kolor na dłużej.

Seria Red Protection sprawia, że codzienna pielęgnacja rudych włosów jest łatwa w stosowaniu, a kolor nie staje się wypłowiały, pozbawiony blasku i matowy. Jednoczenie kuracja chroni nasze włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak np. promieniowanie UV, wysoka temperatura, działanie wiatru, promienie słoneczne.

Aktualne warunki środowiskowe sprawiają, że o nasze włosy musimy dbać na różnych płaszczyznach nie tylko pod względem koloru. Dzięki tym produktom zapewniamy ochronę włosów przez cały dzień