Wczytuję dane...
Model: HAN04717
Waga produktu: 0.024 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 8004347001203
Wysyłka od: 6.00 PLN

OLEA AMPUŁKA Z BAOBABEM I OLEJEM LNIANYM 12x12ml

Lotion restrukturyzujący w ampułkach z baobabem i olejem lnianym

OLEA Dott.Solari

Linia Olea jest skomponowana z cennych i certyfikowanych składników pochodzenia. Olea jest dedykowana wszystkim, którzy chcą naturalnie dbać o włosy.

Siemię lniane zawsze było  znane z doskonałych właściwości zmiękczających. Daje jasność i połysk oraz walczy z kędzierzawymi włosami, pozostawiając je miękkie i łatwe do rozczesania. Dzięki wysokiej zawartości minerałów, białka i lipidy siemię lniane to małe cenne perły zdrowia.

Olej Baobab pochodzi z ciepłych regionach Afryki i jest uzyskiwany z nasion owoców, które rosną na drzewie, zwanym Drzewem Życia. Cudowny olej, sprzymierzeniec piękna, jest bogaty w aminokwasy, kwasy tłuszczowe i witaminy. Zwalcza wypadanie włosów i osłabienie, a szczególnie nadaje się do łamliwych włosów, które mają tendencję do łamania się.

Olej z baobabu ma naprawdę świetne działanie rewitalizujące i restrukturyzacyjne. Chroni również włosy przed zanieczyszczeniem powietrza.

Ten lotion w ampułkach wpływa na głęboką restrukturyzację włosów zniszczonych. Ma doskonałe działanie kojące i pozostawia włosy miękkie i błyszczące z natychmiastowymi rezultatami. Do użycia również po zabiegach trwałej, farbowaniu i rozjasnianiu.

Sposób użycia:

Nałóż ampułkę na wilgotne włosy rozprowadzając równomiernie i masując do uzyskania łagodnej mikro emulsji. Pozostaw na kilka minut i spłucz ciepłą wodą. Dla silniejszego działania restrukturyzującego zastosuj źródło ciepła.

Pojemności:

12 x 12 ml

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje, gdzie znajdziesz sprzęt, akcesoria i kosmetyki fryzjerskie, kosmetyczne i wszystko do paznokcii!!!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...