Wczytuję dane...

Nożyczki do włosów FOX

Nożyczki to podstawowy atrybut każdego fryzjera. Od ich jakości i stanu zależy sprawna praca i jej zadowalający klienta efekt. Nożyczki fryzjerskie występują w wielu rodzajach, a każdy z nich służy do czegoś innego. Jednym z modeli nożyczek do włosów są nożyczki degażówki Fox. Występują one w kilku wariantach. Ich cechą charakterystyczną są ząbki, występujące na jednym lub obu ostrzach. Ten typ nożyczek stosowany jest do przerzedzania włosów, cieniowania i strzyżenia punktowego.

Nożyczki Fox to produkty najwyższej jakości, wykonane z wytrzymałej stali, gwarantując płynne i precyzyjne cięcie. Fabrycznie naostrzone nożyczki fryzjerskie będą służyć przez bardzo długi czas, a praca z nimi jest jeszcze przyjemniejsza, dzięki ergonomicznie wyprofilowanym uchwytom. Nożyczki Fox są odporne na uszkodzenia mechaniczne i mają bardzo estetyczny wygląd, występując w kilku kolorach uchwytów. Doskonale wyważone, pewnie leżą w dłoni i zapewniają sprawne cięcie nawet przez wiele godzin.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Inwestycja w dobre nożyczki fryzjerskie to fundament każdego dobrze prosperującego salonu fryzjerskiego. Praca z tępymi lub zbyt luźnymi nożyczkami szybko może stać się męcząca. Uzyskanie wskazanej przez klienta fryzury staje się bardziej czasochłonne i pracochłonne. Kupując nożyczki Fox, otrzymują Państwo produkt o najwyższej jakości wykonania, wyprodukowany z materiałów bardzo mocnych i łatwych do utrzymania w idealnej czystości.

    Nożyczki degażówki oraz pozostałe profesjonalne nożyczki do włosów wyposażone są w specjalną powłokę teflonową, chroniącą ostrza przed przywieraniem ściętych włosów. Dzięki temu, podczas pracy nie trzeba oczyszczać nożyczek, mogąc w spokoju i skupieniu kontynuować swoje fryzjerskie dzieło. Profryzjer.pl to sklep internetowy, w którym można zakupić wszystkie akcesoria potrzebne do prowadzenia salonu fryzjerskiego. Oferujemy nożyczki, suszarki, lokówki i prostownice najbardziej znanych światowych firm, jak również liczne kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów damskich i męskich.