Wczytuję dane...
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Schwarzkopf

Serum przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 3DMension Activating marki Schwarzkopf

Niestety, z problemem wypadania włosów boryka się coraz to więcej i młodszych mężczyzn. Jest to dla nich bardzo kłopotliwe, dlatego często wstydzą się sięgać po pomoc. Na szczęście marka Schwarzkopf wydała na rynek serum, które zapobiega wypadaniu włosów. 3DMension Activating wzmacnia cebulki i pobudza skórę głowy, aby aktywizować włosy do wzrostu. Produkt zawiera w składzie prowitaminę B5, karnitynę oraz taurynę, które działają nawilżająco, odbudowująco oraz stymulująco. Dzięki tym wszystkim składnikom włosy stają się silniejsze.

Serum stosowane systematycznie silnie pobudza cebulki do wzrostu sprawiając, że po pełnej kuracji można spodziewać się słynnych “baby hair”. Produkt zawiera również mentol, który daje uczucie świeżości i czystości. Kuracja nadaje się do stosowania zarówno w profesjonalnych salonach fryzjerskich jak i w domowym zaciszu. Produkt jest bardzo łatwy i szybki w zastosowaniu. Idealny dla zabieganych mężczyzn.

Sposób użycia:

Nakładaj serum dwa razy dziennie, maksymalnie jedną butelkę o pojemności 10 ml, na skórę głowy. Pozostaw bez spłukiwania.