Wczytuję dane...

Szczotko-lokówki do włosów Babyliss Pro

Szczotko-lokówka to uniwersalne narzędzie, pozwalające tworzyć modne i fantazyjne fryzury, w sposób bezpieczny dla włosów. Firma BaByliss Pro jest światowym liderem w produkcji profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego. W jej ofercie znajdziemy również najwyższej klasy szczotko-lokówki dostępne w wielu modelach.

Działanie szczotko-lokówki jest bardzo proste – świeżo umyte włosy nawijamy na szczotkę i ogrzewamy. W efekcie uzyskujemy estetyczne i trwałe loki, umożliwiające wykonanie ciekawej fryzury. Szczotko-lokówki BaByliss Pro można zakupić w różnych mocach, a także w zestawach z wymiennymi końcówkami – szczotkami o różnej gęstości i długości włosia. Szczotko-lokówka jest urządzeniem bardzo wygodnym w użyciu, zapewniającym duże bezpieczeństwo dla włosów o każdej długości. Urządzenie jest bardzo poręczne i łatwe w obsłudze. Zapewnia również wysoki poziom bezpieczeństwa, uniemożliwiając przypadkowe poparzenie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

W ofercie firmy BaByliss Pro występują szczotko-lokówki w dużym wyborze mocy i wielkości. Są to urządzenia wyposażone w niezawodne zabezpieczenia przed przegrzaniem, długi kabel zasilający pozwalający wygodnie pracować nawet w większej odległości od gniazdka, a także posiadające praktyczny haczyk do zawieszenia na sprzętu na ścianie. BaByliss Pro to światowa marka słynąca z produkcji wysokiej jakości sprzętu fryzjerskiego. Charakteryzuje się on bardzo dużą wytrzymałości i jest przeznaczony do intensywnego, profesjonalnego użytku w salonach fryzjerskich, kosmetycznych oraz domach.

Jeżeli poszukują Państwo niezawodnych, markowych szczotko-lokówek BaByliss Pro, znaleźć je można w naszym sklepie internetowym. Profryzjer.pl to centrum fryzjerskie z akcesoriami i sprzętem dla każdego salonu fryzjerskiego i kosmetycznego. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt renomowanych marek, dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach i dużym wyborze modeli. Jesteśmy przekonani że wybierając markowe szczotko-lokówki BaByliss Pro, będą one Państwu służyć niezawodnie, przez bardzo długi czas.