Wczytuję dane...
Model: HAN02785
Waga produktu: .1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 8.99 PLN
Producent: PURA KOSMETICA

Naturalna farba do włosów Pura Pure Color w odcieniu Dark Intensive Copper Blond 6/44

Lekka, kremowa konsystencja oraz wygodna forma aplikacji to coś, co lubią fryzjerzy. Dla klientów najważniejszy jest długotrwały, głęboki kolor oraz odżywione włosy, które często niszczą się w podczas koloryzacji. Aby temu zapobiec, powstała specjalna linia produktów do koloryzacji, oparta na naturalnych składnikach bogatych w witaminy, aminokwasy oraz składniki odżywcze, zawarte m.in.: w jagodach goji, chlebie świętojańskim oraz aromatycznych ekstraktach z drzew owocowych.

Odcień Dark Intensive Copper Blond pochodzi z serii Pura Pure Color produkowanej przez włoską firmę Pura Kosmetica, która tworzy kosmetyki bezpieczne dla skóry i środowiska. Każdy składnik poddany jest szczegółowej analizie i drobiazgowej selekcji, dzięki czemu powstała formuła jest wolna od parabenów, SLS, SLES oraz innych szkodliwych substancji, które źle wpływają na kondycję naszych włosów. Farba Pura Pure Color to gwarancja długotrwałej i równomiernej koloryzacji, która zapewnia stuprocentowe pokrycie siwych włosów.

Dodatkowe informacje

Sposób użycia:

Proporcje mieszania farby z oksydantem: 1:1,5

Pierwsza koloryzacja:

Zabieg rozpocząć od nałożenia mieszaniny na tył głowy, pokrywając pasmo po paśmie w odległości ok. 2 cm od skóry głowy na całej długości włosów. Pozostawić na okres 20 minut w międzyczasie przygotowując kolejną mieszaninę, którą pozostawiamy na okres 30 minut.

Do odrostów:

Należy zacząć od przodu, przechodząc w kierunku karku. Czas wiązania wynosi 30 minut (40/50 minut dla bardzo mocnego efektu).

Spłukiwać ostrożnie.

Pojemność: 100 ml